"Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi."

Zdjęcia reklamowe - biżuteria

Biżuteria i kobieta widziane okiem doświadczonego fotografa dają niezwykły efekt, który przyciągnie najbardziej niezdecydowanego  klienta. Potrzebujesz zdjęć do katalogu, reklamy, na stronę internetową a może do kampanii billboardowej - wykonamy dla Ciebie sesje zdjęciowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Zdjęcia produktowe - packshoty - biżuteria

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie do fotografii produktowej dzięki czemu możemy wykonać zdjęcia packshotowe nawet najmniejszych rzeczy takich jak biżuteria i jej elementy. Czy będzie to kilka sztuk czy cała kolekcja czy zamówienie hurtowe - wykonamy packshoty w satysfakcjonującym czasie. 

Zdjęcia katalogowe na modelce/modelu 

Jeśli potrzebujesz wykonać lookbook kolekcji czy też poglądowe zdjęcia katalogowe to dobrze trafiłeś! Jeśli nie masz sprawdzonego modela czy modelki - również pomożemy w tym zakresie przedstawiając osoby z którymi współpracujemy lub organizując casting na potrzeby Twojej firmy.

Lookbook

Zdjęcia katalogowe - "white box"

Suknie ślubne

Zdjęcia odzieży dziecięcej

Mamy również duże doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu zdjęcia kolekcji ubrań dziecięcych nie są nam straszne. Współpracujemy z dziećmi zarówno na planach zdjęciowych jak i podczas warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz zrealizować sesję a nie masz młodych modeli i modelek to również pomożemy w tym zakresie. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi modelami i modelkami.

Packshoty - zdjęcia odzieży typu "duch"

Zdjęcia produktowe typu duch są w obecnych czasach niezbędne na stronie internetowej sklepu czy też w katalogu. Wykonujemy profesjonalne packshoty "duchy" na manekinie z pełną postprodukcją. Jeśli chcesz wysłać nam asortyment kurierem to również nie ma problemu, po otrzymaniu przesyłki jeśli będzie potrzeba wszystko zostanie wyprasowane i przygotowane odpowiednio do zdjęć.

Fotografia produktowa - packshoty

Cokolwiek sprzedajesz to zdjęcia produktów są niezbędną formą prezentacji asortymentu.  Wykonujemy packshoty zarówno małych, jak i dużych przedmiotów. Możesz je do Nas przywieźć osobiście lub wysłać dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Zdjęcia produktowe - packshoty - duże gabaryty

Jesteśmy firmą produkcyjną i fotografujemy przedmioty każdej wielkości, mamy do dyspozycji zarówno małe studio fotograficzne,

jak i duże, aby wykonać packshoty wielkogabarytowych przedmiotów. Zapraszamy do kontaktu. 

Pokazy mody - fotoreportaż

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnymi fotorelacjami z eventów modowych, pokazów mody i imprez. Jeśli organizujesz pokaz mody napisz do Nas i zarezerwuj termin, a my wykonamy dla Ciebie profesjonalny fotoreportaż.

Zdjęcia asortymentu sklepowego

Prowadzisz stacjonarny sklep? Pokaż klientom na stronie www i w social mediach swój asortyment oraz wnętrze sklepu, zachęć ich profesjonalnymi zdjęciami do odwiedzenia Twojej firmy.

Copyright © 2014 Invictus Production. All rights reserved.
 Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i filmów surowo zabronione.

Warszawa, ul. Cybernetyki 7E

  • Facebook