"Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie."

Zdjęcia do kampanii reklamowych

Fotografia reklamowa dla Twojej firmy! Realizujemy kampanie reklamowe dla firm polskich i zagranicznych. Czy jesteś małą rodzinną firmą czy ogromną korporacją to chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Cechuje nas dokładność i rzetelność, przykładamy dużą uwagę do jakości naszych usług oraz detali postprodukcji. Spotkaj się z Nami a na pewno zaowocuje to współpracą pełną pozytywnej energii.

Zdjęcia do kampanii społecznych

Invictus Production angażuje się w różnego rodzaju kampanie społeczne i projekty charytatywne. Całym sercem i siłami wspieramy szczytne cele i ciekawe projekty niosące pomoc innym.

Projekt "Karmimy psiaki". Kampania XI.NIE PORZUCAJ - Fundacja Sarigato

Zdjęcia obiegły całą Polskę, pojawiły się w takich mediach jak Onet, WP, Interia, Gala.pl, National Geographic, Rmf Fm, Radio Zet i wiele innych, również zagranicznych.

Kontrowersyjna kampania XI. Nie porzucaj, zorganizowana przez akcję Karmimy Psiaki. W projekt zaangażowało się sześć polskich gwiazd. Wzięły one udział w sesji zdjęciowej, w której zostały pokazane w sytuacji, w jakiej znajdują się porzucone zwierzęta. 

Natasza Urbańska, Michał Piróg, Rafał Maślak, Sylwia Nowak, Kamila Szczawińska i Marzena Rogalska. Wszyscy oni postanowili wesprzeć kampanię walczącą z porzuceniami i maltretowaniem czworonogów. Aby zwrócić uwagę na problem, zdecydowali się zapozować do zdjęć, które przedstawiały ich jako porzucone zwierzęta – przywiązanych do drzewa, wyrzuconych z samochodu, zakopanych żywcem, wywiezionych do lasu etc.

Niektórym może się to wydawać drastyczne, jednak twórcy kampanii zdecydowali się na taki krok, aby wstrząsnąć odbiorcami i pokazać im, przez co przechodzi porzucone zwierzę. Pies czy kot czuje i przeżywa silne emocje takie jak strach, niepokój czy tęsknota.

Projekt "Poza granicami strachu" i autorska wystawa "Beyond the Fear - Natural Water Portraits"

Zdjęcia zdobyły statuetkę Orła i 2 miejsce na Polskim Festiwalu Sztuki "Orzeł 2016" w kategorii Obraz

pokonując wielu wspaniałych artystów, malarzy, rzeźbiarzy, fotografów itd.

Zdjęcia zostały również wyróżnione w międzynarodowym konkursie

Neutral Density Photography Awards 2016 w kategorii Portrait

Cykl zdjęć „Beyond the Fear” to portrety  zwykłej kobiety – Polki, wykonane przez taflę szkła i wody, ukazujące wewnętrzne przeżycia i emocje.

To cykl zdjęć będący drogą przez te emocje których na co dzień nie zauważamy u wielu kobiet , emocje skryte głęboko i zatuszowane przez Nas samych, to wewnętrzna walka kobiet, dziewczyn, dzieci żyjących w ciągłym strachu i przerażeniu.

Poza granicami strachu to projekt, który ma zwrócić uwagę Polaków na wiele problemów społecznych jakimi są: przemoc domowa, gwałty, porzucanie dzieci, narkotyki.

To cykl niosący przesłanie abyśmy my Polacy, obrócili się idąc ulicą i spojrzeli w głąb drugiego człowieka, abyśmy zwracali uwagę na przejawy przemocy, abyśmy reagowali i nie zostawiali osób w potrzebie samych sobie. Pokonajmy razem z ofiarami granice strachu, pomóżmy im. Nieśmy radość, pomoc i szczęście.

Zdjęcia zostały wykonane z użyciem tafli szkła i wody, bez użycia światła błyskowego

oraz bez ingerencji programów graficznych.  Zdjęcia pokazują naturalny, nieretuszowany obraz kobiety i jej emocje, kobiety ukrytej pod taflą swojego strachu,

 kobiety która tylko w samotności ukazuje swoje prawdziwe emocje z którymi zmaga się każdego dnia.

Copyright © 2014 Invictus Production. All rights reserved.
 Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i filmów surowo zabronione.

Warszawa, ul. Cybernetyki 7E

  • Facebook