"Jeśli umiesz coś wymarzyć, to potrafisz to osiągnąć."

Fotoreportaże z targów

Twoja firma wystawia się na targach? Zapewnimy profesjonalny fotoreportaż z targów, sfotografujemy stoisko targowe, personel a także odwiedzających klientów. Taki reportaż jest świetnym materiałem na stronę internetową czy facebooka i instagram firmy albo też do wewnętrznej dokumentacji.

Fotorelacje z konferencji i szkoleń

Organizujesz szkolenia lub konferencje? A może jesteś szkoleniowcem lub prezentujesz swoją firmę podczas konferencji? Wykonamy profesjonalną fotorelację ze szkolenia, konferencji i innych eventów. 

Fotorelacje z imprez firmowych

Potrzebujesz dokumentacji imprezy firmowej lub chcesz zrobić pamiątkowe zdjęcia dla pracowników i przybyłych gości? Napisz do Nas a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę fotoreportażu z imprezy, zdjęć na ściankach czy zdjęć grupowych. Zapraszamy również na sesje biznesowe.

OFERTA SPECJALNA

Zdjęcia dzieci pracowników Twojej firmy

Organizacja eventów w firmie dla dzieci pracowników staje się coraz bardziej popularna. Jeśli organizujesz takie, to wykonamy dla Twojej firmy profesjonalny fotoreportaż. A może chcesz zapewnić dodatkową atrakcję dzieciom w postaci profesjonalnych wesołych zdjęć w przebraniach? Zapewniamy tło fotograficzne oraz profesjonalne oświetlenie a także skrzynię wesołych gadżetów do zdjęć. To dużo lepsze rozwiązanie niż popularna fotobudka gdyż zdjęcia są w najwyższej jakości i wykonywane przez fotografa a nie automat.

Jeśli organizujesz Mikołajki, Halloween, Dzień Dziecka lub inne wydarzenie w swojej firmie to ta oferta jest dla Ciebie.

A może potrzebujesz takiej rozrywki w postaci zdjęć z śmiesznymi gadżetami dla swoich pracowników? Skontaktuj się z Nami a również przygotujemy dla Ciebie ofertę z tłem fotograficznym, oświetleniem studyjnym i skrzynią pełną śmiesznych przedmiotów.

Copyright © 2014 Invictus Production. All rights reserved.
 Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i filmów surowo zabronione.

Warszawa, ul. Cybernetyki 7E

  • Facebook