„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”.

Fotografia kulinarna

W dzisiejszym świecie każda potrawa potrzebuje zdjęcia zarówno ta prosta, domowa, jak i ta najbardziej wyszukana. Zmysł wzroku odgrywa ogromną rolę w naszym procesie podejmowania decyzji,

a co może bardziej wzmagać apetyt od pięknej fotografii pysznej potrawy w menu czy na reklamie?

Widzimy ją i od razu chcemy zamówić. Idziemy ulicą patrzymy na billboard czy witrynę restauracji i stajemy się głodni.

Zamawiamy coś do jedzenia przez internet i oglądamy jak to jest przyrządzone. Zdjęcia potraw są wykorzystywane wszędzie i są bardzo ważnym elementem biznesu gastronomicznego oraz potężnym narzędziem marketingowym.

Packshoty drinków

Współpracujemy z wieloma markami z branży alkoholowej oraz klubami i pubami a także barmanami tworząc dla nich packshoty drinków i koktajli oraz zdjęcia reklamowe do katalogów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć produktowych drinków i napojów to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fotoreportaże "od kuchni"

Wykonujemy profesjonalne fotoreportaże zarówno podczas eventów jak i tzw. "reportaże od kuchni" aby pokazać ciężką pracę szefa kuchni i kucharzy a także proces przygotowania potraw. Często klienci firm cateringowych chcą mieć pogląd jak jest przygotowywane jedzenie oraz jak finalnie zostanie podane.

Wnętrza i detale

Każdy klient lubi wiedzieć jak wygląda miejsce do którego uda się na pyszny obiad czy kolacje. Zdjęcia wnętrz restauracji, klubu czy bistro to niezbędny element Państwa strony internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie fotografii wnętrz.

Gastro Party - fotoreportaże

Organizujesz event ? Potrzebujesz fotorelacji z imprezy ? Chcesz uwiecznić wspaniałe pokazy barmańskie i inne atrakcje ? Potrzebujesz dokumentacji zdjęciowej dla klienta? Zapraszamy !

Copyright © 2014 Invictus Production. All rights reserved.
 Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i filmów surowo zabronione.

Warszawa, ul. Cybernetyki 7E

  • Facebook