"Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego..."

Fotografia reklamowa

Zajmujemy się profesjonalną fotografią reklamową oraz całą produkcją sesji zdjęciowych. Pracujemy dla topowych marek w Polsce i poza jej granicami takich jak np. Plazanet Cosmetics, RevitaLash, Oriflame. Branża kosmetyczna i fotografia idą w parze gdyż każdy kosmetyk czy zabieg potrzebuje reklamy w internecie, magazynie czy na billboardzie. Zdjęcia reklamowe mogą również ozdobić wnętrze salonu czy też witrynę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fotografia beauty

Dopracowana w każdym szczególe i kreatywna fotografia beauty to nasza specjalność. Jesteś wizażystą i potrzebujesz zdjęć do portfolio? Prowadzisz firmę związaną z makijażem lub salon kosmetyczny i potrzebujesz zdjęć do katalogu i reklamy? A może po prostu potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Jesteśmy w stanie spełnić każde wymagania.

Fotografia fryzur

Realizujemy sesje zdjęciowe kolekcji fryzur dla salonów fryzjerskich i fryzjerów. Jeśli potrzebujesz zdjęć fryzur do katalogu, artykułu czy też w innym celu napisz do Nas.

Wnętrza

Twoi klienci na pewno chcieliby zobaczyć w internecie jak wygląda Twój salon czy gabinet. Czy wiesz że firmy które mają wykonane zdjęcia wnętrz przyciągają więcej klientów? Zadbaj aby również Twój biznes spełnił wszystkie oczekiwania rynku.

Fotoreportaże z targów i eventów

Twoja firma wystawia się na targach? A może realizujesz medialny event albo szkolenie? Pamiętaj że największa reklama firmy następuje zawsze po wydarzeniu, kiedy wszystkie media publikują materiały w internecie a Ty wrzucasz zdjęcia z wydarzenia na facebooka i stronę www. Zamów u Nas profesjonalny reportaż ze swojej imprezy.

Fotoreportaże z zabiegów

Często klient pyta Cię czy dany zabieg boli lub jak przebiega? Pokaż swoim klientom kulisy zabiegów poprzez profesjonalny reportaż. Stwórz dla siebie profesjonalny materiał dla prasy czy do reklamy, napisz do Nas i wspólnie pokażmy jak wygląda Twoja praca.

Copyright © 2014 Invictus Production. All rights reserved.
 Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i filmów surowo zabronione.

Warszawa, ul. Cybernetyki 7E

  • Facebook